höksa
 

 

 

Hizmetlerimiz

Amacımız; Yıllar önce yok olduğunu düşündüğünüz bir hizmet anlayışıyla en iyi ürünleri müşteriye sunmaktır.

İntegral ürünlerinin en iyisi olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için her geçen gün çaba harcıyoruz.

Bu site, ürünlerimiz hakkında detayları içermekte, ve eğitimli mümessillerimiz ürünlerimizi kalitesini fabrikanız dahilinde size göstermekten mutluluk duyacaktır.

Alan raporları üzerinde çok sıkı kalite kontrol ve tedbir faaliyetleri, teklif etmekte olduğumuz ürünlerin sadece kalite olmasıyla kalmayıp aynı zamanda tutarlı olmalarını da temin etmektedir.

Yüksek standartlarda üretim yapma ihtiyacına daima önem veren sanayinin devamlı değişen gereksinmelerini karşılamak için araştırma departmanımız yeni ürünlerin geliştirilmesi çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürünlerimiz devamlı olarak değerlendirilmektedir. Böylece, şayet bir ürün aynı değilse; o takdirde yenidir, daha iyidir.

Satış gücümüzün her zaman mümkün olan en iyi ürünleri temin etmesi gerektiğini hissettiğimiz için fabrikamız en yüksek standartları uygulamaktadır.

Satış ve büro personelimiz her an her an size yardımcı olmaya hazır ve isteklidir, size bir telefon kadar uzağız.

Sahip olduğumuz ünümüzle gurur duyuyoruz ve bunu sürdürmek için bıkıp usanmadan çalışacağız. 

 

 

 
 

Tel: 0362 266 75 05   Fax: 0362 266 75 25

integral@hoksakimya.com

 
Web sitemiz yeni tasarımı ile hizmetinizde
Dünyayı kapyalan renkleri bir arada buluşturduk
 

Integral ürünlerinin en iyisi olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için her geçen gün çaba harcıyoruz.
Bu site, ürünlerimiz hakkında detayları içermekte, ve eğitimli mümessillerimiz ürünlerimizi kalitesini fabrikanız

Devamı >>