Videolar
 
 
Endüstriyel Kimyasallar / Kırmızı / Green-Pro
 

  AQUA-IN

SUDA ÇÖZÜLEBİLİR YAĞ SÖKÜCÜ

Metal, beton, kauçuk, plastik ve her nevi yüzeyden yağ, gres, mürekkep gibi kirlerin sökülmesinde kullanılan su bazlı yağ sökücüdür.

 

Kullanım alanları:

* Makine metal ve plastik üzerinden yağ sökmede * Tekstil sanayiinde boyahane kazanlarında boya sökmede,dokuma makinelerinin lamellerden haşıl temizliğinde,örme, dokuma, trikotaj ve konfeksiyon ile uğraşan işletmelerde çok rastlanılan iplikten ve makine sisteminden gelen yağ ve tekstil tozlarının makine yüzeyine yapışmaları sonucu oluşan kirliliğin temizliğinde mükemmel sonuç verir. * Matbaa sektöründe makine üzerinde oluşan su bazlı boya lekelerinin temizliğinde, preslerin yağ ve kir temizliğinde *Karton ve ambalaj firmalarında makinaların boya değişimlerinde mükemmel sonuç verir. * Sanayide ve bir çok işletmede zeminden yağ sökmede kullanılır. Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır.

Sanayiinin birçok alanında kullanılan çok yönlü güvenilir bir yağ sökücüdür. Güvenilir olmasının birkaç nedeni vardır.

 

Bunlar

* Yanıcı değildir. Böylece mazot,tiner,benzin gibi petrol kökenli temizleme malzemelerine göre avantajlıdır.Ayrıca mazot ve tinerle yapılan temizlikte yağsaklık kalabilir fakat AQUA-IN de böyle bir şey söz konusu değildir. Zamandan tasarruf sağlar. * Klorlu solvent içermez.İşletmelerde klorlu solvent plastik ve kauçuğa zarar verdiğinden ve sağlığa zararlı olduğundan kullanılmaz.Fakat AQUA-IN in hiçbir zararı yoktur. * Boyalı yüzeye zararı yoktur.Solvent tarzı ürünler boyayı inceltip makinenin görüntüsüne zarar verirken AQUA-IN hiçbir zararı olmaz.

 

MSDS raporu için Tıklayınız

   
 
 

Tel: 0362 266 75 05   Fax: 0362 266 75 25

integral@hoksakimya.com

 
Web sitemiz yeni tasarımı ile hizmetinizde
Dünyayı kapyalan renkleri bir arada buluşturduk
 

Integral ürünlerinin en iyisi olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için her geçen gün çaba harcıyoruz.
Bu site, ürünlerimiz hakkında detayları içermekte, ve eğitimli mümessillerimiz ürünlerimizi kalitesini fabrikanız

Devamı >>