Videolar
 
 
Endüstriyel Kimyasallar / Kırmızı / Green-Pro
 

  REM-OIL

AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ

Metal, kauçuk, seramik, asfalt, bitümen, mermer, çini, asbest, kaplama motor ve şasi üzerindeki ağır yağ ve kirlerin temizliğinde ve aynı zamanda ham kumaş üzerindeki yağların sökülmesinde çok etkili bir üründür.Konsantre ürünümüz olup seyreltme şekli 1/10 ile 1/60 oranında su ile seyreltilir.

Kullanım alanları: Tekstil başta olmak üzere metal,plastik,ağır sanayii gibi bir çok alanda kullanılan çok yönlü bir yağ sökücü ürünüdür. * Tekstil sanayiinde ham kumaş ve tül perde üzerindeki ham yağların yıkanmadan önceki son temizliğinde kullanılan yağ sökücüdür. Kumaştaki yağlı kısma sürülen REM-OIL o anda yağı temizlerken yıkamaya alınan kumaşlarda su ile tekrar reaksiyona girerek mükemmel temizlik sağlar. * Ağır sanayide imalat ve bakım kısımlarında makine parçalarının yağının temizlenmesinde kullanılır. Mazot,benzin,tiner gibi yanıcı yağ sökücülerin yerine kullanılabilecek yanmayan güvenli, yüksek seyreltilme özelliğinden dolayı ekonomik, yağsaklık bırakmadığı içinde zaman kaybı yaratmayan bir üründür. * Metal, alüminyum motor bloğu, parça temizliğinde kullanılır. * Sanayide ve birçok işletmede zeminden yağ sökmede kullanılır. Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır.

 

MSDS raporu için Tıklayınız

   
 
 

Tel: 0362 266 75 05   Fax: 0362 266 75 25

integral@hoksakimya.com

 
Web sitemiz yeni tasarımı ile hizmetinizde
Dünyayı kapyalan renkleri bir arada buluşturduk
 

Integral ürünlerinin en iyisi olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için her geçen gün çaba harcıyoruz.
Bu site, ürünlerimiz hakkında detayları içermekte, ve eğitimli mümessillerimiz ürünlerimizi kalitesini fabrikanız

Devamı >>