Videolar
 
 
Endüstriyel Kimyasallar / Kırmızı / Green-Pro
 

  READY-2

READY-2 (Yağ İçeren Metallerin Yüzey Hazırlayıcısı)

 

READY-2, Ready gibi metalleri boya öncesi temizlemek ve boyaya hazır hale getirmek için kullanılır. Temelde metalde sadece yağ var ise kullanılır. Kesinlikle pas temizleme özelliği yoktur. Ready den ayrılan en önemli özelliği budur. Bazik karakterlidir ve pas sökme ve metali aşındırma özelliği olmadığı gibi yağı sökme hızı da Ready kadar değildir. Tercih edilme sebebi yıkanan metallerin dışarıda bekleme suresi Ready den çok daha fazla olmasıdır. Bazı işletmeler için bu süre çok önemlidir. Bu süre yine ortamın rutubetine ve iyi temizlenebilmesine bağlıdır.

Kullanım Şekli : I-Tek başına kullanım ; Ready-2 Durulama (şart değil) Fırın Boya şeklindedir. II-Ready ile beraber kullanımı ; Ready Durulama Ready-2Durulama (şart değil) Fırın Boya İkinci kullanım noktasındaki amaç yağlı ve paslı metallerin yıkama sonrası bekleme süresini artırmak içindir.

Çoğu işletmelerde yağ alım işi selulozik tiner ile yapılır.Bu ürün çok yüksek parlayıcı olduğundan işletmenin güvenliği, aynı zamanda keyif veren uyuşturucu sınıfına girdiği içinde işçi sağlığı yönünden istenmeyen bir kimyasaldır.READY-2 ise ne yanıcı nede sağlığa zararlıdır.Bu nedenle işletmeler güvenle kullanabilirler. Fiziksel özellikleri ve dikkat edilmesi gerekenler:Su bazlı bir üründür. Yanıcı değildir. Hafif alkalidir. ph 14 dür. Kg olarak 30-60 ve 210 kg ambalajlarda satılır. Yağın durumuna göre 1/5 ve 1/20 su ile seyreltilir. Silme yöntemiyle max sonuç alınır.

 

MSDS raporu için Tıklayınız

   
 
 

Tel: 0362 266 75 05   Fax: 0362 266 75 25

integral@hoksakimya.com

 
Web sitemiz yeni tasarımı ile hizmetinizde
Dünyayı kapyalan renkleri bir arada buluşturduk
 

Integral ürünlerinin en iyisi olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi daha da iyileştirmek için her geçen gün çaba harcıyoruz.
Bu site, ürünlerimiz hakkında detayları içermekte, ve eğitimli mümessillerimiz ürünlerimizi kalitesini fabrikanız

Devamı >>